Listopad 2014

Vánoce za dveřmi ?!

8. listopadu 2014 v 18:40 | Kempy
Čááááááááááááááágo
Máme tu 8. Listopad a na každém rohu narážím na Vánoce !! Jsem jediná komu to přijde hrozně brzo ? Nwm , ale na začátku listopadu už balit dárky mi přijde divný ! Celkově si myslím že dnesšní doba jde hrozně dopředu . VE VŠEM !! Je to šílenost , když jdu po ulici a vidim tam 10i lettý děti , který držej v ruce cigaretu . Hodně je to asi o výchově , ale i tak je to extrém . Mě je 14 , nejsem žádnej svatoušek , ale nikdy jsem cigaretu nekouřila a nikdy jsem na to neměla ani chut . Neláká mě to ! Mám takový dvě zásady :D Nechlastej a nekuř a pak ještě nijaký ale ty se míjí tématu ! Celkově mi přijde že lidi jsou schopni udělat cokoliv jen aby si o nich ostatní mysleli bůh ví co .
Nwm jak je to u vás ale u nás ve varech je to šílený , hlavně na tržnici . Vim že ted píšu jako nijakej rodič , ale já jsem taky pubertačka , normální mladá holka a prostě mi přijde , maj na to ty děti ještě dost času !! Fajn chtěj to vyzkoušet , to bych ještě pochopila . Ale že se s tim všude vychloubaj a promenádujou po ulici to je už moc !!!!!!!!!!!!!

Jsem zpátky * nový dess

8. listopadu 2014 v 12:20 | Kempy |  Info

Ahojky jsem zpět !!

Nebylo to zas tak dlouhé pozastávko , ale i tak jsem se rozhodla co s blogem dál . Já jsem co se týče blogů hodně nerozhodnej člověk :( Původně jsem měla v plánu blog zaměřit na Diary . Ale včera jsem si uvědomila že mým snem vždycky bylo a vždycky bude mít úspěšný Beauty Blog (BB) ! Proto jsem se rozhodla změnit zaměření mého blogu . Co se týče affs , pokud vám zaměření mého blogu nevyhovuje , nebudu se na vás zlobit pokud mi do komentářů napíšete , že affs už být nechcete :)


****************************************************************************************************

Velké poděkování za design

Tímto bych chtěla Jerry moc poděkovat za nový dess . Opravdu se mi moc líbí !! Určitě doporučuje . Objednávka byla vyřízena během 3-4 dnů . S adminkou skvělá domluva . Opravdu pokud budete chtít nový dess jděte si objednat právě k ní na blog !!!

Menší pozastávko

7. listopadu 2014 v 17:08 | Kempy
Ahojky vyhlašuju takový menší pozastávko , je to jen na krátkou chvilku . Dávám tomu tak 3 dny

AFFS SE TO NETÝKÁ - V DOBĚ POZASTÁVKA OBÍHÁM NORMÁLNĚ !!

Mlha života - téma týdne

2. listopadu 2014 v 19:30 | Kempy

Mlha života

Mlha se někdy objeví a někdy zmizí . Za mlhu života považuju některé problémy , které nám prostě osud postaví do života . Je těžké se rozhodnout jak ten určitý problem vyřešit , ale nakonec se nějak rozhodnome. Často pochybujeme o tom zda jsme se rozhodli správně , ale já bych řekla , že at už uděláme jakékoliv rozhodnutí měli bychom si za ním tvrdě stát. Přeci jenom bylo to naše rozhodnutí !!